* FACES *

  Jsou krásné, mladé, úspěšné, sexy, obletované, žádané, bohaté, zná je skoro každý!

Jsou to topmodelky značky Victoria's Secret - VS ANGELS.

Zde se o nich můžete dozvědět informace o jejich životě, práci, zálibách a všem, co je o nich známo.

 

1. Heidi KLUM - Heidi je vdaná za zpěváka Seala, se kterým má 3 děti ( 2 synové a dcera ). Z minulého vztahu má ještě dcerku Leni. Heidi se věnuje charitě a objevuje se často v reklamách a časopisech. Je známá svým uměním rychle se po porodu vrátit do formy. Na matku 4 dětí rozhodně nevypadá. Mezi její záliby patří nakupování, lyžování, vaření a samozřejmě starost o rodinu a manžela. Po narození dcery Lou Suloly Samuel se rozhodla, že oficiálně převezme příjmení svého manžela - je tedy Heidi Samuel. K modelingu se Heidi dostala skrze rodiče Günthera, který pracoval jako manažer v kosmetické firmě a Erny, kadeřnice. Heidi navrhla i vlastní kolekci oblečení, která se stala úspěšnou v Německu a objevila se v katalogu Otto. Na přehlídce Victoria's Secret Fashion Show 2009 se předvedla jako překvapení v jednom z překrásných modelů. Heidi se dočkala své vlastní voskové figuriny, která je její přesnou kopií v životní velikosti. Vosková Heidi jako by z oka té ,, pravé '' krásky vypadla. Je to až k neuvěření. Tato figurina je nově k vidění v muzeu voskových figurin Madame Tussaud’s v Berlíně v Německu. Několik let Heidi účinkuje jako porotkyně a moderátorka v německé reality show - Germany's Next Topmodel. Měří 175 cm a její míry jsou 91/69/94.

2. Karolina KURKOVA - Karolina je zasnoubená s filmovým producentem a bývalým mariňákem Archiem Drurym. V roce 2009 přivedla na svět chlapečka - Tobin Jack Drury ( vážil 2,78 kg a měřil 48 cm ). Z tohoto důvodu se nezúčastnila Victoria's Secret Fashion Show 2009. Z fotografií, které paparazzi pořizují je zřejmé, že Karolina svého snoubence velice miluje a je šťastná. Mezi její záliby patří buddhismus a basketball. V branži jí přezdívají KK. Z českých topmodelek se řadí do TOP 5 dívek, které to ve světě v této branži dotáhly nejdále.  V roce 2008 se umístila v šestici NEJkrásnějších žen světa. Fotografové objevili, že KK nemá pupík a na fotkách jí ho upravují grafici. Před dvěma roky obdržela ocenění OSN za to, že se podílela na charitativním programu Módou k rozvoji. Teď se chce naplno věnovat svému synovi, ale doufá, že se k modelingu ještě vrátí a zase ji uvidíme na molech a v časopisech. Její celé jméno zní: Karolína Isela Kurková. Měří 180 cm a její míry jsou 87/64/89.

3. Adriana LIMA - Adriana je vdaná za hvězdu NBA Marka Jariće ( vzali se 14. února 2009 v Jackson Hole ve státu Wyoming ). S manželem se jim v listopadu 2009 narodila dcera Valentina Lima Jaric.  Z tohoto důvodu se nezúčastnila Victoria's Secret Fashion Show 2009. Adriana se věnuje charitě a pomáhá sirotčinci ve svém rodném městě. Adriana je římskokatolického vyznání a narodila se jako jediné dítě. Údajně měla v minulosti vztah s Lenny Kravitzem. Její kariéra odstartovala v mezinárodních vydáních Vogue a Mariin Claire v roce 1997 / 1998, práci pro Christian Lacroix, Valentino apod. Mezi její záliby patří její práce a čtení novel. Lima poprvé zdobila molo v roce 2000. Její celé jméno zní: Adriana Francesca Lima. Měří 178 cm a její míry jsou 86/61/89.

4. Alessandra AMBROSIO - Alessandra chodí s podnikatelem Jaimem Mazurem a má dceru Anju Luise Mazur Ambrosio, kterou porodila 24. srpna 2008 v půl osmé večer. V šestnácti letech vyhrála soutěž Brazilian Elite Model Look. Alessandra se umístila na 6. místě v anketě o deset nejpřitažlivějších žen světa roku 2009. Jako dítě měla prý na vzhledu jen jedno minus - ohromné uši. Takže jedinou možností byla operace. Tato kráska překvapila všechny tím, že po velice krátké době znovu předváděla na mole ve skvělé kondici. Sen, stát se modelkou, měla již v 8 letech, když na titulce jednoho časopisu uviděla modelku Karen Mulder. Svým temperamentem nezapře brazilskou krev. Věc bez které se prý nedokáže obejít jsou sluneční brýle. Má ráda tanec, muziku..... Její celé jméno zní: Alessandra Corine Ambrósio. Měří 178 cm a její míry jsou 86/58/86.

5. Marisa MILLER - Marisa je velice úspěšnou modelkou, stává se jednou z nejžádanějších modelek na focení plavek a spodního prádla. Nejvíce o sobě dala vědět v časopise Sports Illustrated, který si ji právě pro její půvab vybral pro nafocení nového kalendáře. Pánský časopis Maxim ji zvolil nejvíce sexy ženou. Byla objevena v San Franciscu italskou modelingovou agenturou. Na přehlídce VS Fashion Show 2009 předvedla ,, Fantasy Bra '' za 3 miliony dolarů. Je ambasadorkou pro American Cancer Society. Mezi její záliby patří: boxování, spinning, silná auta, fotball, surfování. Její celé jméno zní: Marisa Lee Miller. Narodila se jako Marisa Lee Bertetta. V roce 2000 se provdala za Jima Millera, ale rozvedli se v roce 2002. Topmodelka Marisa Miller je již podruhé od 15. 4. 2006 vdanou paní. Ano, tehdy řekla svému příteli, americkému hudebnímu producentovi a manažerovi talentů, Griffinu Guessovi. Měří 173 cm a její míry jsou 87/58/89.

6. Miranda KERR  - Miranda již delší dobu randí a žije s hercem Orlandem Bloomem. Jako pár se ale moc na světle nevystavují. Když už ale nějaká ta fotečka vznikne, je vidět, že cukrují jako hrdličky. Je první australskou topmodelkou Victoria's Secret. Miranda je členkou Australské nadace pro koaly a zároveň se stala tváří kampaně ,, Žádný strom, žádná koala ''. Je velice vyhledávanou topmodelkou pro nejrůznější kampaně, focení a přehlídky. Její tělo můžeme obdivovat například ve světově známém VIP kalendáři Pirelli. Její celé jméno zní: Miranda May Kerr. Žije velice zdravě - praktikuje dietu dle krevních skupin a cvičí. Již ve 13 ti letech se objevila v Dolly magazine. Měří 175 cm a její míry jsou 81/61/86.

7. Selita EBANKS - Tato černošská kráska z Caymanských ostrovů se proslavila ve svých 17ti letech. Selita má ráda děti. Angažuje se i na poli charity. Miluje basketball, tenis, malování. Její prezdívka je : Lita/Silly. Byla zasnoubená se zpěvákem a hercem Nickem Cannonem - své zasnoubení ale zrušili. Radikálně změnila svoji image - nechala si ostřihat své dlouhé vlasy na krátké. Každoročně se objevuje jako jedna z tváří VS na Victoria's Secret Fashion Shows. Selita má 7 bratrů, takže se hodně věnovala a věnuje sportu. Měří 176 cm a její míry jsou 84/61/87.

8. Doutzen KROES - Doutzen je vyhledávanou topmodelkou a tváří VS. K jejím největším úspěchům patří jistě i nafocení několika snímků do kalendáře Pirelli 2008. V roce 2007 se umístila v TOP 15 nejlépe vydělávajích modelek světa podle časopisu FORBES. V roce 2005 byla označena podle vogue.com za ,, MODELKU ROKU ''. Modelingu se začala věnovat v 18ti letech, jelikož si chtěla přivydělat nějaké peníze. Svou krásou dokáže Douzen zaujmout na první pohled - okrouhlé a plné rty a kočičí oči z ní dělají nezpochybytelnou krásku. Okouzlí ale i tím, že stále působí jako obyčejná, veselá a milá holka… Za svůj úspěch ale Doutzen Kroes vděčí nejen svému vzhledu, ale i tvrdé práci; nepatří mezi primadony, vyhýbá se módním večírkům a chce-li relaxovat, raději než do luxusních lázní vyrazí do rodné vesnice na severu Holandska. Topmodelka Doutzen Kroes je již od roku 2007 zamilovaná do hudebního producenta a DJ, Grega Andrewse. Potkali se v květnu na Vogue párty a láska byla na světě. Měří 178 cm a její míry jsou 88/62/88.

9. Behati PRINSLOO - Behati se narodila v Namibii. Je to úžasná brunetka s veselým úsměvem a dokonalou postavou. Kráska se 19. prosince procházela po mole na Victoria's Secret, kde předvedla odvážné sexy kousky z kolekce VS Pink, kterou si prostě každá žena i dívka zamiluje.  Kampaně pro: Adore, Aquascutum, Chanel, H&M, Hugo Boss, Kurt Geiger, Marc by Marc Jacobs, Max Studio a Nina Ricci. V roce 2007 byla na titulce ruského VOGUE. Měří 178 cm a její míry jsou 81/64/88.

10. Izabel GOULART - Izabel se narodila v Brazílii. Tato půvabná modelka je katoličkou. Ve škole jí přezdívali ,, žirafa ''. Věnuje se charitě a finančně ji podporuje. V roce 2005 se poprvé objevila na přehlídce Victoria's Secret Fashion Show. Její záliby jsou: bowling a tenis. Její celé jméno zní: Maria Izabel Goulart Dourado. Goulart byla zasnoubena s podnikatelem Marcelem Costou. Měří 177 cm a její míry jsou 83/60/89.

11. Julia STEGNER - Julia se narodila v Německu. Po maturitě se vydala do Paříže a začala se plně věnovat modelingu. Od února roku 2008 pracuje pro Maybelline New York. Jejím domovem je nyní New York. Umístila se na 3 místě v anketě o 50 nejžádanějších modelek světa. O příčku se dělila s dalšími dvěma kráskami: Isabeli Fontana, Doutzen Kroes. Kromě rodiny, přátel a jejího nejoblíbenějšího basketbalu je to jízda na kole, pilates a kick box. Julia jako ambasador UNICEF navštívila v roce 2006 Sieru Leone a i nadále tuto organizaci podporuje. Je nejen krásná, ale i velmi vysoká, měří 183 cm. Míry: 84/61/89.

12. Candice SWANEPOEL - Candice se narodila v Jižní Africe a spolupracuje s prestižní značkou Victoria's Secret. Zúčastnila se také jako jedna z mála topmodelek VS Fashion Show 2007, 2008 a 2009. Modelingu se věnuje od 15 let. V 16 letech si vydělávala 5, 000 euro za den. Její původní barvou vlasů je hnědá, na přehlídkách se ale objevuje i přebarvená na blond. Má krásnou štíhlou postavu, takže je vyhledávanou modelkou na spodní prádlo a plavky. Fotila kampaň pro značku Nike a byla na titulní straně časopisu Vogue. Nafotila kolekci plavek pro VS SWIM 2010. Měří 177 cm a její míry jsou 82/58/86.

13. Emanuela de PAULA - Emanuela je brazilská modelka. Její maminka je bílé a otec černé pleti. O modeling se Emanuela začala zajímat již v 9 letech. V 15 letech navštívila modelingovou agenturu a registrovala se v Marilyn agency. V New York City v roce 2005 pracovala prvním rokem pro Ralpha Laurena a chodila přehlídky. Dále spolupracovala s: Alexandre Herchcovitch, Colcci, Jennifer Lopez, Lacoste, Tommy Hilfiger. Ve svých 19 letech se Emanuela objevila na Victoria's Secret Fashion Show 2008, kde okouzlila svým šarmem a půvabem. Emanuela se objevuje i v katalogu značky Victoria's Secret a čeká ji hvězdná kariéra. Tato kráska byla časopisem Forbes označena za 11tou nejlépe placenou modelku na světě za rok 2009. Mezi její koníčky patří tanec a zpěv. Jejími přáteli jsou: Caroline Trentini, Cintia Dicker, Jourdan Dunn.

14. Noemie LENOIR - Noemie Lenoir je modelka a herečka a pochází z Francie, vedle přehlídkových mol a obálek časopisů se objevila i v několika filmech. Kariéru odstartovala už v šestnácti, pracovala pro proslulé značky jako L´Oréal či Victoria´s Secret. Je manželkou francouzského fotbalisty Clauda Makeleleho a matkou syna Kelyana. Měří 178 cm. Jako modelka pracuje od 16ti let.

15. Isabeli FONTANA - Její celé jméno zní Isabeli Bergossi Fontana. Tmavovlasá kráska Isabeli pochází také z brazilské kolébky. Na dráhu modelky se vydalal v roce 1999, kdy ve věku 16 let nafotila katalog spodního prádla pro prestižní firmu Victoria's Secret. Fontana byla tváří kampaní takových značek jako Armani Jeans, Chanel, Hugo Boss či Oscar de la Renta. Fotila například pro FHM magazín. Vzala si za manžela modela - Álvaro Jacomossi, se kterým se rozvedla v roce 2004. V roce 2003 se jim narodil syn - Zion. Jejího druhého manžela, herce a modela Henriho Castelliho si vzala 10. 12. 2005. S ním má syna Lucase, který se jim narodil v roce 2006. S Henrim je teď Isabeli v rozvodovém řízení. V roce 2008 se umístila na 11 místě v TOP 15 nejlépe vydělávajících modelek podle časopisu Forbes. Objevila se v těchto časopisech: Sports Illustrated Swimsuit Issue, Marie Claire, ELLEVogue, Harper's Bazaar, Numéro, i-D, Arena. Měří 175 cm a její míry jsou 86/60/90.

16. Caroline WINBERG - Caroline začala svojí modelingovou kariéru v útlých 16-ti rocích. Překvapuje svoje kolegy a zaměstnavatele neochvějnou pracovní etikou. Existuje malá pochybnost, že její preferování spánku před zábavou výrazně přispívá k tomu, jak se zdá očividné, že Caroline bere svojí práci velmi vážně. Ve volném čase má ráda čtení, focení a také lokální obchod s kávou. I když nyní nemá žádné konkrétní plány opustit modeling, Caroline doufá, že bude mít později děti a usadí se v rodném Švédsku. Ačkoliv se obvykle předpokládá, že modelka s její postavou je zcela neinteligentní, sama dokázala, že je značně bystrou a inteligentní osobností. Měří 180 cm a její míry jsou 86/61/86.

17. Ana Beatriz BARROS - Je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších brazilských modelek. Později se její rodina přestěhovala do Ria de Janeira, kde strávila své dětství. Ana má dvě starší sestry, z čehož jedna je také modelka. Ana se dostala k modelingu po oslovení pracovníkem Elite Model Management. Proslavila se především spoluprací se slavnou značkou Victoria´s Secret. V současné době bydlí v New Yorku. Prý miluje jízdu na kole, procházky na pláži a čtení knížek o umění a malování, ráda navštěvuje muzea. Její velkou kamarádkou je kolegyně Alessandra Ambrosio. Měří 180 cm a její míry jsou 86/60/86.

18. Carmen KASS - Carmen Kass je vysoká, má štíhlé boky, dlouhou labutí šíji a opálenou pleť. Stejně jako stovky děvčat, které můžete potkat na ulici. Jenže ony nepatří mezi deset nejžádanějších modelek světa. Carmen Kass ano. A co víc, v roce 2001 byla časopisem Vogue a hudebním kanálem VH-1 vyhlášena Modelkou roku. Jako malé školačce vyrůstající v chudé estonské vesnici se jí o něčem takovém ani nesnilo. Dnes žije v New Yorku na Park Avenue a jezdí v jaguáru barvy šampaňského. Když se s ní setkáte tváří v tvář, bude mít na sobě nejspíš tmavomodré džíny, krátkou džínovou bundu a černý svetřík nebo přiléhavé tričko. O výši svých honorářů mluví nerada, ale šeptá se, že její denní sazba je vyšší než honorář Naomi Campbell - donedávna jedné z nejdražších modelek světa. Mimo jiné je Carmen také velký šachový fanda a úspěšně se zúčastnila i několika šachových turnajů. Měří 180 cm.

19. Kylie Bisutti - Stala se vítězkou výběru nové krásky VS. 19ti letá kočka ze Simi Valley, Kylie Bisutti, porazila 10 000 konkurentek. Podepsala smlouvu se značkou Victoria's Secret. Stala se z ní ,, ze dne na den '' modelka světového formátu, kterou čeká slibná budoucnost. Kylie velice ráda sportuje. Velkou šanci dostala, když v 16ti letech odcestovala do Japonska zkusit modeling. Na fotografii je Kylie blond, ale na přehlídce 2009 se objevila obarvená do hněda. Její krásný obličej a rysy určitě brzy uvidíme na titulkách časopisů a v reklamách. Je již vdanou paní. Její manžel se jmenuje Mike Bisutti.

20. Lindsay Ellingson - Lindsay je americká modelka, která se narodila v Californii. Tato kráska měří 180 cm a její míry jsou 83/63/88. Byla již modelkou pro Chanel, Dolce & Gabbana, Proenza Schouler, Valentina, Christian Diora.....Má blond vlasy a modré oči. Na střední škole byla kapitánkou v tanečním teamu. Teď se již věnuje převážně modelingu. Svoji první přehlídku šla v roce 2005. Dělala kampaně např. pro Moschino a Tommy Hilfiger. Pro značku Victoria's Secret šla přehlídku v roce 2007, 2008 a 2009. S kolegyněmi - Alessandra Ambrosio, Emanuela de Paula a Marisa Miller, byla vybrána pro promo: Body by Victoria by Victoria's Secret. Čeká ji slibná budoucnost.

21. Rosie Huntington-Whiteley - Rosie je britská modrooká modelka, která se narodila v roce 1987. Nejvíce ji proslavila spolupráce se značkou Victoria's Secret. Byla hlavní tváří v roce 2008 v časopise VOGUE. Tato kráska měří 175 cm, její míry jsou 86/63/89. Rosie byla jmenována ,, Modelkou roku '' na 2009 Elle Style Awards. Rosie Huntington-Whiteley byla jednou z hvězd 2010 Pirelli Calendar. Sexy kočka se narodila v Devonu a má 2 sourozence. V roce 2005 se přestěhovala do New Yorku a pracuje i v Londýně a v Paříži. V letech 2007 až 2009 randila s Tyronem Woodem, mladším synem Ronnieho Wooda ( anglický rockový kytarista ). Rosie je nyní zamilována do Oliviera Martineze.ár byl spolu již několikrát viděn. Olivier je bývalý přítel zpěvačky Kylie Minogue. Půvabná modelka se s francouzským hercem objevila už na módní show Victoria´s Secret v New Yorku. 

22. Caroline Trentini - Caroline známá také jako Carol je brazilská modelka. Její rodné jméno zní Caroline Aparecida Trentini. Tato 180 cm vysoká kráska se pyšní mírami 83/61/87. Carol byla objevena ve svých 13ti letech v rodném městě stejným agentem, který objevil například i Gisele Bundchen. Caroline se poté přestěhovala do New York City, aby se věnovala modelingu. Neuměla anglicky, ale velice rychle se to naučila. Objevila se v těchto časopisech:  ELLE, Harper's Bazaar a Vogue. V květnu 2007 se objevila s dalšími modelkami v American Vogue. Caroline byla jednou z hvězd VS Fashion Show 2005, 2006 a po dvouleté absenci zazářila opět v roce 2009. Kráska vyrůstala v přísné výchově, nesměla kouřit, pít a chodit na zábavy. Její oblíbenou topmodelkou je Kate Moss.


Victoria's Secret ANGELS

/album/victorias-secret-angels1/heidi-klum-picture-2-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/karolina-kurkova-278x400-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/adriana-lima-26-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/dgg-015064gh-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/marisa-miller-jpg2/

—————

/album/victorias-secret-angels1/picimg-miranda-kerr-poses-2e46-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/selita-ebanks-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/n342677-59a35-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/spl86021-003-0-0-0x0-629x912-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/izabelgoulart1e-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/a11113-xcitefun-julia-stegner3-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/a2re730h-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/a22-emanuel-depaula-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/a12th-annual-ace-da53-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/isabelli-fontana-300x400-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/imageserver-b450m-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/ana-beatriz-barros-0710-0006-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/n175904-02fa2-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/kylie-bisutti-victoria-jpg1/

—————

/album/victorias-secret-angels1/lindsay-missoni-489x703-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/rosie-huntington-whiteley-1337547-small-jpg/

—————

/album/victorias-secret-angels1/a500full-caroline-trentini-jpg/

—————

—————