Propadněte Minx mánii!

Propadněte Minx mánii stejně jako světové celebrity – každý den vyrazte s jinými nehty!

Už jste slyšeli o novém manikúrovém trendu nazvaném Minx – o úpravě nehtů, které se stala hitem mezi stovkami světových celebrit? Tato chytrá věcička z flexibilního polymeru se nejprve zahřeje a použije na nehty jako nálepka. Nemusíte si už nechávat lepit nevzhledné umělé nehty, které lze vždy rozeznat od pravých a které navíc nejsou k našim nehtům nejšetrnější. To Minx se k našim nehtům chová méně macešsky.

Tato novinka – polymerové nálepky na nehty Minx – se na trhu objevila poprvé v minulém roce. Od té doby je oblíbeným trendem, který je využíván celebritami na celém světě. Minx už se mnohokrát objevily a objevují na červeném koberci a známe je také z videoklipů, zkrátka, jsou to užitečné věcičky, které navíc vypadají opravdu skvěle.

Nabídka Minx se již rozšířila na stovky a stovky designů. Můžete si zvolit nálepku přesně podle vašeho outfitu. Například vzor pepito nebo tečkovaný outfit nejsou žádný problém. Minx nabízejí i varianty trochu tvrdšího rázu, seženete například nehty s lebkou, obrázkem hřbitova nebo jiné ulítlé motivy.

Výhodou je snadné použití. Některé druhy Minx navíc umožňují vytvořit si vlastní návrh – a proč také ne? Od teď můžete mít nehty na chlup stejné jako je váš outfit. Minx se objevily dokonce už i na několika módních přehlídkách v rámci Fashion Weeku. Tento prostředek k vytvoření dokonalého outfitu si například oblíbil módní návrhář Christian Audigier, sám navrhl některé vzory Minx, například motiv kostkované americké vlajky.

 

Minx se proslavily především díky svým kovovým odleskům, které jsou ještě dnes na vrcholu oblíbenosti. Kovové odlesky jsou totiž mnohem autentičtější, než při použití jakéhokoliv laku na nehty, s ním totiž takového výsledku nikdy nedocílíte. Minx jsou nalepovací, v čem se však liší od běžně dostupných „umělých“ nehtů, je koncentrát lepidla, který drží mnohem lépe. Nemusíte tedy během dne kontrolovat, jestli nehty stále drží.

 

Minx nosí i světové celebrity!

Pokud hledáte inspiraci, jak by se daly Minx využít, pak není lepší způsob, než si prohlédnout fotografie světových celebrit, které si již tuto novinku minimálně vyzkoušely nebo dokonce oblíbily. Futuristické a zábavné nehty však nejsou určeny pouze celebritám, jako jsou Victoria Beckham, Christina Aguillara, Rihanna nebo Beyonce, nyní je můžete mít i vy! Dají se pořídit v mnoha internetových buticích. Minx jsou zkrátka nejnovějším módním doplňkem, jehož éra slávy ještě zdaleka neskončila. Pokud chcete být maximálně in a zároveň vyčnívat z davu, víte, jak začít!

 

Jak aplikovat Minx?

Nejprve je nutné očistit nehty od nečistot. Hlavně nesmí být mastné. Nejlepší je tedy očistit pomocí klasického odlakovače, pokud zrovna není po ruce, nebude vadit například saponát. Minx jsou tvarovatelné pod termolampou nebo za pomoci fénu. Pak jsou ohebné a dá se s nimi pracovat. Nehty po změknutí teplem jednoduše nalepíte na ty své. Nakonec je dotvarujete pomocí speciálního pilníku do správného tvaru. Předem je zaručeno snadné použití, navíc bez zbytečného znečištění nebo čekání na zaschnutí. Lepidlo účinkuje ihned. Jedná se navíc o „zelený“ produkt, pro odstranění nehtů se totiž nepoužívá žádný chemický přípravek, ale pouze trochu tepla.

Minx samozřejmě nevydrží na nehtech napořád. Po několika dnech se začne polymer odlupovat. Ale to si alespoň můžete dopřát další nový design – pokud tedy nepropadnete Minx mánia a nebudete si nový vzor lepit každý den. Velmi rozsáhlá sada Minx i se speciálními prostředky vás vyjde na 40 dolarů, cenově jsou tedy poměrně přijatelné. Minx nabízí také speciální manikúru, pomocí které docílíte požadovaného tvaru. Tato sada je však již trošku dražší, vyjde vás téměř na 90 dolarů.