Vyberte si trendy kotníkové boty!

Designéři obuvi stále pokračují ve svých odvážných experimentech, díky kterým jsme obklopeni spoustou módních trendů. Jedním z nich jsou i nové kotníčkové boty. Letošní modely mají zajímavé prvky, ukryté platformy i sexy podpatky.

Přehled modelů, které vám představíme, jsou nejvýraznějšími trendy pro období podzim a zima 2009/2010. Kotníkové botky přinášejí spoustu inovací, stylů a tvarů, které ocení každá moderní žena.

Předchozí módní kolekce obuvi pro podzimní a zimní sezónu už tak nabídly spoustu překvapení, například architektonické tvary, které už hraničí s extrémní extravagancí. Návrháři se snaží uspět v zoufalém boji s pozorností médií. A nutno uznat, že špičkovým módním značkám se to skutečně daří.

V módě toho není nikdy dost, a tak si rozhodně nenechte ujít aktuální obuv, která je dokonalá, slušivá, rafinovaná a propracovaná. Návrháři často vytvářejí boty, které je těžké už uvést na přehlídkovém mole. Modelky se na 15 cm vysokých podpatcích udrží jen stěží. Elegantní chůze je ta tam. Nicméně, existují také extravagantní a poutavé kousky, které zaručují pohodlí a jsou bez problémů nositelné. A právě o takovýchto botách budeme hovořit.
Camilla Skovgaard / Alexander McQueen / Giuseppe Zanotti 

Kotníkové boty, které byste neměli určitě přehlédnout

Segio Rossi se rozhodl překvapit své fanoušky neobvyklou konstrukcí. Zvýšená platforma dokonale schovaná uvnitř boty, konstrukčně snižuje výšku podpatku, přestože ten se jeví jako extra vysoký. Nožka drží dokonale jako ve sportovní obuvi i díky funkčnímu a současně ozdobnému zipu. Skvělý vzhled i komfort jsou zaručeny.

 


 

Botky z kolekce Chloé jsou velmi výjimečné. Dizajnéři rozhodli, že pravidelný zip nestačí. Proto vytvořili atypický, o něco vyšší než kotníčkový model, který svou originalitou předčí množství kousků z aktuálních kolekcí. Zavírací mechanismus je u boty doplněn o pár extra popruhů. Dokážete si však představit, jak dlouho trvá samotné obutí tohoto špičkového modelu? „Značka: Model pro ženy s dostatkem času a pořádnou trpělivostí.“ Ale pro milovníky rockového stylu, který letos tak letí, je to vzhledově model naprosto ideální.

 


 

Značka Dolce & Gabanna vytvořila model bot, který tak trochu připomíná rybářskou síť – ovšem v tom nejlepším slova smyslu. Pohodlné a velmi originální boty budou skvělým společníkem na slavnostní příležitosti. Navíc, tento model vypadá na noze tak sexy, že vám žádný muž neodolá.

 


 

Nejoblíbenější modely kotníčkových bot jsou takové, které těsně obepínají nohu. Vypadají totiž velmi sexy a můžete je kombinovat s množstvím nejrůznějších outfitů. Ale sexy mohou vypadat i volnější boty – příkladem je model od Isabel Marant. Pro podzimní a zimní sezónu jsou druhým největším hitem, a to hned po extra vysokých kozačkách. Máte na výběr z množství materiálů, designů i barev, takže o výběr není nouzi.

 

 

Některé modely se staly doslova hitem mezi celebritami. Takovým je například černý model Gucci na vysoké platformě a podpatku, který úzce obepíná kotník pomocí elastické manžety. 


 


Fotogalerie: Vyberte si trendy kotníkové boty!

/album/fotogalerie-vyberte-si-trendy-kotnikove-boty-/alessandra-ambrosio-9139-3-jpg/

—————

/album/fotogalerie-vyberte-si-trendy-kotnikove-boty-/alessandra-ambrosio-11179-5-jpg/

—————

/album/fotogalerie-vyberte-si-trendy-kotnikove-boty-/victoria-secret-late-11199-17-jpg/

—————

/album/fotogalerie-vyberte-si-trendy-kotnikove-boty-/v289328-jpg/

—————

—————